N
O
V
B
U
D

Інвестуй вигідно — заробляй гарантовано

Купляй житло на етапі будівництва!

Адже вартість новобудови, як правило, на 38% менша за ціну готової квартири. Інвестуйте у майбутнє! Купляйте квартири в ЖК «Нові Теремки»!

Про нас

ЖК "Нові Теремки"

Житловий комплекс «Нові Теремки» від надійного забудовника NOVBUD — це квартири комфорт-класу для тих, хто цінує зручність інфраструктури Києва, і прагне при цьому до затишку заміського життя. За рахунок вигідною локації — 2,5 км до найближчої станції метро, ​​житловий комплекс має оптимальне транспортне сполучення.
До складу житлового комплексу входить 25 будинків і різні об’єкти інфраструктури. Будинки будуються з червоної цегли, на поверсі передбачено невелику кількість квартир, висота стель в квартирах — до 3 метрів, наявність власної вбиральні, автономне опалення, швидкісні ліфти.

ВИСОКА ЯКІСТЬ ЖИТТЯ

Натхненні мріями про ідеальний будинок, ми створили проект, якому немає рівних в Київській області. «Нові Теремки» — це ідеально розташований житловий комплекс, що оптимально підходить для постійного проживання, роботи та проведення дозвілля всією родиною.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН

ЯК ДІСТАТИСЯ

Комплекс знаходиться в 2,5 кілометрах від Кільцевої дороги, Окружний і траси Київ — Одеса. «Нові Теремки» мають зручну транспортну розв’язку, на дорогах якої відсутні затори. Від станції метро «Теремки» до нашого комплексу — 5 хвилин на маршрутних автобусах № 729 і № 507.

Новини

[xyz-ips snippet="posts-news"]